Usługi Dodatkowe

Jesteśmy elastyczną firmą, która potrafi dostosować swoje usługi do indywidualnych potrzeb klienta. Najczęstsze dodatkowe usługi, które wybierają nasi klienci to pomoc przy wnoszenia i znoszenia elementów składających się na bagaż. Ponadto na życzenie klienta wykonujemy zabezpieczenie przewożonych elementów bagażu. Zabezpieczenie odbywa się za pomocą kartonów, taśm, foli streczowej/bąbelkowej, koców, pasów napinających.

Lista realizowanych przez nas usług

Poza naszymi standardowymi usługami oferujemy cały zestaw usług dodatkowych. Dla państwa wygody świadczymy usługi dodatkowe, które zapewniają możliwość nawiązania współpracy na wielu płaszczyznach. Potrafimy elastycznie dopasować się do wymagań klienta co czyni nasze usługi bardziej profesjonalnymi.

  • Przewozy przedmiotów takich jak meble, zakupy budowlane.
  • Wnoszenie i znoszenie przedmiotów składających się na bagaż.
  • Sprzątanie i wywóz niepotrzebnych przedmiotów z piwnic/posesji.
  • Zabezpieczenie przed transportem bagażu, aby zagwarantować bezpieczny przejazd.
  • Demontowanie i montaż elementów w mieszkanie lub biurze (np. meble, drzwi, AGD/RTV).
przewóz mebli dolny śląsk

demontaż/montaż mebli

Posiadasz meble, które chciałbyś przewieź jednak, aby tego dokonać musisz je rozłożyć na mniejsze elementy? Dla naszych pracowników nie stanowi to problemu, rozkręcą meble na potrzeby przewozu i złożą je z powrotem po wykonaniu przewozu. Elastyczny demontaż i montaż starych lub nowych mebli, tylko w naszej firmie!

Opróżnianie piwnic

Nie możesz już patrzeć na zagraconą piwnice, strych czy podwórze? Skorzystaj z naszych usług, aby pozbyć się zbędnych przedmiotów typu stare meble, sprzęty RTV-AGD. Dodatkowo do każdego tego typu zlecenia oferujemy usługę sprzątania. Czy to nie wygodne? Oczywiście że tak! Na nas możesz zawsze liczyć!