Przeprowadzki Świdnica

Planujesz przeprowadzkę domu lub firmy?? Dobrze trafiłeś! Wykonujemy rzetelne, profesjonalne i kompleksowe przeprowadzki z każdego miejsca w Świdnicy, świadczymy usługi przeproadzkowe również w okolicach Świdnicy i całym województwie. Posiadamy auta w pełni przystosowane do potrzeb klienta, które umożliwiają nam bezpieczne i sprawne zorganizowanie przeprowadzki. Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną i niezobowiązującą wycenę usługi... Zapraszamy serdecznie!

Przeprowadzki tylko profesjonalnie!

Nasza doświadczona firma podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia przeprowadzkowego, nasza kreatywna ekipa zawsze znajdzie idealne rozwiązanie na to żeby podczas wykonywania usług przeprowadzki dostarczyć Wasze przedmioty w całości na miejsce docelowe. Dba również o to aby zawsze być punktualnie i dlatego z całą pewnością warto skorzystać z naszych usług przeprowadzkowych w Swidnicy. Spośród innych firm na rynku lokalnym oprócz dużej siły fizycznej wyróżnia nas bardzo wysoka kultura osobista i dbałość o szczegóły.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja najwyższej jakości i satysfakcji z realizacji usługi przeprowadzkowej oraz szybkości w działaniu idącą w parze ze starannością i dbałością o każdy najmniejszy nawet detal.

Posiadamy ubezpieczenie OC do sumy 30000 tys. zł w PZU.

przeprowadzki świdnica

Transport Mebli w Świdnicy

Oferujemy Wam szeroki wachlarz usług transportowych, świadczony przez nas transport mebli wykonujemy nie tylko na w samej Świdnicy ale również w jej najbliższych okolicach. Jako firma transportowa mamy bogate doświadczenie w załadunku/rozładunku i zabezpieczaniu dobytku naszych klientów w trakcie realizacji transportu. Z nami każdy transport mebli to gwarancja, że każdy powierzony nam przedmiot zostanie dostarczony nienaruszony, bezpiecznie i przede wszystkim na czas. Wszystkie usługi transportowe oferowane przez naszą firmę skierowane są do osób prywatnych oraz firm.

Mając na uwadze Państwa oczekiwania proponujemy kilka wariantów:

  • Wynajęcie pojazdu z kierowcą
  • Wynajęcie pojazdu + 1 pracownik do pomocy
  • Wynajęcie pojazdu + 2 pracowników do załadunku/rozładunku
  • Wynajęcie kilku pojazdów jednocześnie
  • indywidualna obsługa transportowa

Zakres naszych usług obejmuje organizację m.in. transportu:

  • Mebli ze sklepu lub domu
  • Różnego sprzętu AGD i RTV nowego i używanego
  • Paczek i różnych przesyłek
  • Materiałów budowlanych ze sklepów budowlanych
  • oraz innych - jesteśmy bardzo elastyczni

Ostatnie przeprowadzki i transport mebli w Świdnicy

przeprowadzki świdnica

Przeprowadzka w Świdnicy.

usługi transportowe świdnica

Transport Mebli w okolicach Świdnicy.

transport mebli świdnica

Transport dla firmy z Świdnicy