Przeprowadzki Wrocław

Planujesz niedługo zmienić miejsce zamieszkania? Potrzebujesz pomocy w przeprowadzce i zabezpieczeniu przewożonego mienia? Skorzystaj z naszej usługi przeprowadzki we Wrocławiu, która wyróżnia się wysoką jakością i niską ceną. Zadzwoń do nas i powiedz jakiej pomocy oczekujesz, a nasz pracownik odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz wyceni koszt usługi przeprowadzkowej. Nasz firma jest już marką na rynku przeprowadzek, które wykonujemy na terenie i okolicy Wrocławia. Dokonujemy przewozu pianin, regałów, szaf i stołów. Posiadamy wystarczająco duże auta do przewozu większych przedmiotów. Nasze pojazdy są w bardzo dobrym stanie w razie potrzeby mogą wykonać trasy międzynarodowe.

 • przeprowadzki wrocław
 • przeprowadzki we wrocławiu
 • tanie przeprowadzki wrocław
 • Przeprowadzki Mieszkań

  Wasze rzeczy osobiste zostaną odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do przeprowadzki. Komfortowo i w szybkim tempie dokonamy przeprowadzki mieszkania! Na pewno będziecie zadowoleni.

 • Przeprowadzki domów

  Posiadamy doświadczenie w przeprowadzkach dużych domów. Nasza zgrana ekipa na pewno poradzi sobie z przeprowadzeniem Was w sposób szybki i sktueczny. To nasz chleb powszedni!

 • Przeprowadzki firm i biur

  Z powodzeniem przeprowadzimy Twoje biuro i odpowiednio zabezpieczymy całość dóbr firmowych. Specjalizujemy się w przeprowadzkach dużych firm i mamy do tego odpowiedni personel!

firma przeprowadzkowa czyli nasi fachowcy

Nasz firma nie ogranicza się jedynie do współpracy na terenie Wrocławia. Mamy rozwiniętą sieć pracowników i samochodów na terenie całego województwa oraz w innych województwach naszego kraju. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy dobrze odnajdują się za kierownicą oraz podczas obierania trasy. Nasi pracownicy pomogą Ci w przeprowadzce, zabezpieczą i zniosą rzeczy do przewiezienia. Wystarczy, że umówisz się z nami na usługę przeprowadzki, a my zajmiemy się resztą. Przyjmujemy również zlecenia dodatkowe typu sprzątanie i wywóz zbędnych przedmiotów z posesji lub strychu.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług przeprowadzkowych?

Jesteśmy uczciwą firmą zajmującą się przeprowadzkami od wielu lat. Naszym priorytetem jest uczciwość i odpowiedzialne wywiązywanie się z powierzonych nam usług. Nie ukrywa dodatkowych kosztów przed klientami – dokonujemy wyceny za przeprowadzkę przez telefon.

Małe i duże usługi przeprowadzkowe

Można nam powierzyć zarówno przeprowadzkę jednego mebla/przedmiotu jak i wszystkich elementów będących w mieszkaniu lub domu. Posiadamy dużą ilość doświadczonych pracowników, którzy w razie potrzeby przeprowadzą sprawnie duże zlecenia takie jak przeprowadzka firmy lub biura.

kompleksowe przeprowadzki

Tanie przeprowadzki dodatkowe informacje

Wykonujemy wszystko co powiązane z usługami przeprowadzki na terenie całego Wrocławia (Psie Pole, Krzyki, Stare Miasto, Fabryczna, Śródmieście) oraz okolicznych miejscowości. Przyjedziemy we wskazane miejsce, odbierzemy meble/inne przedmioty, zabezpieczymy je i ostrożnie przeprowadzimy do celu. Wiemy, że często przedmioty powierzane nam na czas przeprowadzki mają wymiar finansowy lub symboliczny, dlatego dbamy o ich bezpieczny przewóz co wiąże się z dokładnym zabezpieczeniem mienia naszych klientów. Oddaj nam w ręce swoją przeprowadzkę!

Firma Przeprowadzkowa z doświadczeniem

Jaka firma przeprowadzkowa z Wrocławia działa od długiego czasu. Mieliśmy już setki zleceń w tym przeprowadzki banków, biur, lokali gastronomicznych oraz ambasad. Naszemu doświadczeniu zaufało nam już wiele firm i osób prywatnych mieszczących się we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Działamy we wszystkich dzielnicach Wrocławia

Jako firma przeprowadzkowo-transportowa działamy na terenie wszystkich dzielnic Wrocławia. Nasi kierowcy bardzo dobrze znają topografię miasta, gdyż codziennie wykonują na jego terenie usługi transportowe oferowane przez naszą firmę. Naszym klientom mamy do zaoferowania atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość usług.

Fabryczna

Fabryczna to była najbardziej obszerna dzielnica samorządowo-administracyjna Wrocławia, została ustanowiona 12 lutego 1952 r. i jest zlokalizowana w zachodniej i południowo-zachodniej części miasta. Wykonujemy tam stosunkowo najwiecej przeprowadzek.

Krzyki

Krzyki to również była dzielnica samorządowo-administracyjna Wrocławia, ustanowiona ponownie 12 lutego 1952 roku, jej funkcje 8 marca 1990 przejął Urząd Miejski nowo powstałej Gminy Wrocław. Tutaj również wykonujemy i to z powodzeniem nasze usługi transportowe!

Psie Pole

Psie Pole jest dzielnicą zlokalizowaną w północnej części miasta. Dzielnica jest bardzo duża jeżeli chodzi o obszar lecz jest nieznacznie mniej zaludniona niż pozostałe. Ze względu na dużą ilość budowanych domów częśto wykonujemy na jje terenie transport mebli.

Stare Miasto

Dzielnica o powierzchni 6,8 km², zlokalizowana w centralnym punkcie Wrocławia jest jej najstarszą dzielnicą. Przeprowadzki wykonywane na jej obszarze charakteryzują się utrudnieniami w ruchu oraz wąskimi ulicami co utrudnia realizację usług transportowych.

Śródmieście

Dzielnica o powierzchnia 16 km², przylegająca do Starego Miasta. Podobnie jak w przypadku poprzedniej realizacja transportu mebli również nie nalezy do łatwych z podobnych przyczyn. Ciekawostką jest że około 30% naszych zleceń pochodzi z tego obszaru Wrocławia.

Ostatnie Przeprowadzki we Wrocławiu

przeprowadzki wrocław

Przeprowadzka na terenie Wrocławia.

przeprowadzki wrocław

Przeprowadzka biura ul. Buforwa - ul. Bardzka.

przeprowadzki wrocław

Przeprowadzka firmy we Wrocławiu